Jak to funguje?

Jak to funguje?

Čtyři fáze objednání a zhotovení zakázky

1. Zabalit a poslat

Dokumenty zabalte a pošlete do našeho sběrného místa na adresu
BUXAN, Kmochova 248, 280 02 Kolín.

Pokud jde o knihy s výškou hřbetu do 22 cm či o fotografie a dokumenty o maximálních rozměrech 22 × 36 cm, týká se Vás nejnižší možná sazba. Nebude-li možné Vaši zakázku zpracovat v rámci nejnižší možné sazby dle aktuálního ceníku, vždy Vás kontaktujeme předem s přesnou kalkulací a vyžádáme si Váš souhlas.

2. Avizovat a upřesnit

Dejte nám vědět na adresu uvedenou v kontaktech, že jste nám poslali zásilku nebo vyplňte objednávkový formulář. Spojíme se s Vámi a vystavíme kalkulaci na základě aktuálního ceníku.

V tomto bodě můžete upřesnit své požadavky (barvy, formát, zvláštní služby). Necháte-li vše na nás, obdržíte PDF (knihy a dokumenty) či soubory JPEG/TIFF (fotografie).

BZZZ … MEZI BODY 3 A 4 PRACUJEME 🙂

3. Zkontrolovat a zaplatit

Po vyhotovení zakázky Vám pošleme její náhled a vystavíme fakturu dle platného ceníku.

Platbu je vhodné podat elektronicky na účet uvedený na stránce s kontakty. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno či e-mailovou přezdívku a účel platby.

4. Radovat se a číst

Po obdržení platby Vám bude zásilka doručena v zaheslované podobě. Heslo bude poskytnuto pouze Vám. Výsledný soubor si pak snadno stáhnete do počítače.

Nebudete-li spokojeni, proběhne reklamace dle následujících pravidel:

  1. Nespokojenost z četných menších nedostatků (např. malé deformace, nerovné řádky) odpovídá 50% z ceny* zpět nebo bezplatné opětovné skenování.
  2. Nespokojenost ze závažných nedostatků (např. chybějící stránky) odpovídá 100% z ceny* zpět nebo bezplatné opětovné skenování.
  3. Pojmem *cena se zde myslí cena za digitalizovanou jednotku, např. jednu knihu, ne cena celé případně větší zakázky.